Okuyucular soruyor: Güzellik Salonları Ne Zaman Kapandı?

Kuaförler ne zaman kapandı?

KUAFÖR VE BERBERLER KAPANDI MI? Yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında birçok karar açıklandı. Berberler ve kuaförlerin faaliyetleri tam kapanma sırasında bir sonraki karara kadar kapatıldı. 29 Nisan 2021 yani Perşembe akamı saat 19.00’dan başlayın 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar tam kapanmaya geçiyoruz.

Berberlere kısıtlama var mı?

Vaka sayılarının yüksek seviyelerde olması nedeniyle alınan tam kapanma kararının ardından 17 günlük sokağa çıkma yasağında muaf olan işletmeler belirlendi. Genelgede, açık olmaya devam edebilecek iş yerleri arasında berber ve kuaförler yer almıyor. Tam kapanmada berberler ve kuaförler kapalı olacak.

17 Mayıstan sonra güzellik merkezleri açılacak mı?

GÜZELLİK MERKEZLERİ NE ZAMAN AÇILACAK? 17 MAYIS GÜZELLİK SALONLARI AÇILACAK MI? Tam Kapanma Genelgesi’ne göre güzellik merkezlerinin /salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildi. Tam kapanma 17 Mayıs ‘ta sona erecek.

Güzellik salonları kaça kadar açık?

Bu kapsamda; berberler, güzellik salonları ve kuaförler saat kaçta açılıyor ve kapanıyor, kaça kadar açık? Kuaförlerin ve berberlerin çalışma saatleri kademeli normalleşme süreci için düzenlendi. Kuaförler ve berberler 1 Haziran’a kadar hafta içi 07:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Kuaförler kapalı olacak mı?

İşte, berber ve kuaförlerin çalışma saatleri. Kademeli normalleşme ile beraber berber ve kuaförler de hafta içi hizmet vermeye devam edecek. Genelgeye göre bu işletmeler hafta içi günlerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda ise kuaför ve berberler kapalı olacak.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Bölümü Hangi Üniversitelerde Var?

Kuaförler tam Kapanmada kapalı mı?

TAM KAPANMADA BERBERLER AÇIK MI? Tam kapanmada berberlerin ve kuaförler çalışmamaktadır.

Kadın Kuaförleri kapanacak mı?

“Genelge ile güzellik merkezlerinin/salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildiğinden hem kuaför hem de güzellik merkezi/salonu niteliğinde olan işyerleri Ramazan ayı boyunca sadece kuaförlük hizmeti sunabilecekler, güzellik merkezi/salonu hizmetlerini ise sunamayacaklardır.”

Kuaförler kacta kapanıyor 2021?

Kuaförlerin ve berberlerin çalışma saatleri kademeli normalleşme süreci için düzenlendi. Kuaförler ve berberler 1 Haziran’a kadar hafta içi 07:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Cumartesi Pazar kuaförler açık mı?

Haftanın altı günü 05.00-22.00 saatleri arasında dışarı çıkabilirsiniz. Pazar günü ise sadece zorunlu ihtiyaçlarınız için 10.00-17.00 saatlerinde en yakın markete gidebilirsiniz. Onun dışında dolaşmanın 3.150 TL cezası var. Cumartesi günü berber, kuaförler saat 21.00’e kadar hizmet verecekler.

Güzellik merkezlerine kısıtlama geldi mi?

“Genelge ile güzellik merkezlerinin /salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildiğinden hem kuaför hem de güzellik merkezi /salonu niteliğinde olan işyerleri Ramazan ayı boyunca sadece kuaförlük hizmeti sunabilecekler, güzellik merkezi /salonu hizmetlerini ise sunamayacaklardır.”

Güzellik merkezleri ne zaman acılacak?

GÜZELLİK SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK? İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine “Kısmi Kapanma” konulu genelge gönderdi. Genelge ile güzellik merkezlerinin /salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildi.

17 Mayıs berberler açılacak mı?

Berber ve kuaförler yasaklar nedeniyle 15 gündür müşterilerine hizmet vermiyor. İçişleri Bakanlığının tam kapanma için verdiği süre 17 Mayıs Pazartesi günü dolacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan kısıtlamaların kademeli olarak kaldırılacağını açıkladı. Berberler tam kapanma öncesi saat 19.00’a kadar müşteri kabul edebiliyordu.

Istanbul’da kuaförler saat kaçta açılıyor?

Berber ve kuaförler hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek. “Çay ocakları ise masa, sandalye/taburelerini kaldırmak ve sadece esnafa servis yapmak kaydıyla faaliyetlerine devam edebileceklerdir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Güzellik Merkezi Anketör Ne Demek?

Erkek Kuaförleri saat kaça kadar açık?

KUAFÖR VE BERBERLER AÇIK MI? Berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *