Oriflame Love Nature Güzellik Kiti Nasıl Kullanılır?

Oriflame Love Nature Icy gel nasıl kullanılır?

Hoş bir kokuya sahiptir. KULLANIMI: Ayaklarınızdaki sertleşmiş bölgelere ve nasırın üstüne gündüz ve akşam günde 2 kere uygulayın

Oriflame Love Nature ne ise yarar?

Love Nature Organik Çay Ağacı ve Misket Limonu Özlü Arındırıcı Yüz Yağı cildi arındırıp yatıştırmaya yardımcı olurken gözenekleri sıkılaştırarak sivilceleri doğrudan hedef alır. Çiçeksi ve narenciye kokusuyla uygulandığı bölgeye ferahlık ve hoş bir his verir. Paraben içermez, dermatolojik olarak test edilmiştir.

Oriflame Refreshing Cleansing Cream ne işe yarar?

Cildi derinlemesine temizlemeye, neme doymuş ve aydınlık bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur. Cildi arındırır, gözenekleri açar ve solgun cilde daha canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Oriflame Radiance Face gel ne işe yarar?

Ciltteki kirleri gidermek, cildin nem seviyesini dengelemek ve gözenek görünümünü azaltmak için tasarlanmıştır. Daha temiz, yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olurken cilde ışıltılı ve enerjik bir görünüm kazandırır.

Yüz matlaştırıcı ne ise yarar?

Hafif yapılı, yağsız formüllü matlaştırıcı losyon, içeriğindeki doğal guava özü ve salisilik asit ile nemlendirir, sivilce oluşumunu önler ve parlaklığı kontrol altına almak için ciltteki fazla yağı azaltır. Günlük olarak, temizlemeden sonra kullanın.

You might be interested:  Güzellik Uzmanlığı Sınavı Ne Zaman?

Love Nature Creamy Mask nasıl kullanılır?

Hafifçe emiliyor, rahatsızlık hissi yaratmıyor, Sabaha kadar maske cildinizde kalıyor, Sabah ılık su ile duruluyorsunuz, Cildiniz bebek cildi gibi yumuşacık ve neme doymuş oluyor.

Fairness Essentials Mask Scrub nasıl kullanılır?

Mikro parçacıklarla cildi canlandırır. Köpürtün ve cilde masaj yaparak uygulayın. Bol su ile durulayın.

Essentials Hydrating Face Mask ne işe yarar?

Fairness Essentials Maske ve Arındırıcı; cildi nemlendirmek, korumak, ölü deri hücrelerinden ve kirden arındırmak için tasarlanmıştır. Maske olarak kullandığınızda cildinizin yumuşak ve dolgun hissetmesine yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Pure Nature Oriflame nasıl kullanılır?

Kullanım: Temiz yüze, göz çevresine getirmeden uygulanir. 10 dakika beklenir, ardindan durulanir.

Oriflame Hydrating Face Cream ne işe yarar?

Cildinizin nem dengesi ve aydınlığını koruyarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Paraben ve alkol içermeyen formüle sahiptir. Ferahlatıcı, hafif çiçeksi ve Hindistan cevizi kokuludur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Oriflame Optimals Cleansing Milk nasil kullanılır?

Birçoğumuzun bilmediği bir özellikleri de aslında bu ürünü kullanmak için suya ihtiyacınız yoktur. Temizleme sütlerini uygulamanın en iyi yolu, bir parça pamuk yardımıyla cildinize sürmek ve daha sonra da silerek temizlemektir. Çenenizden başlayarak, ürünü yukarı doğru hareketlerle nazikçe yayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *