Soru: Güzellik Merkezleri Ne Zaman Açılacak?

Güzellik merkezleri ne zaman acılacak?

GÜZELLİK SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK? İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine “Kısmi Kapanma” konulu genelge gönderdi. Genelge ile güzellik merkezlerinin /salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildi.

Güzellik merkezi açılacak mı?

GÜZELLİK MERKEZLERİ NE ZAMAN AÇILACAK? Tam Kapanma Genelgesi’ne göre güzellik merkezlerinin/salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildi. Tam kapanma 17 Mayıs’ta sona erecek.

Berber salonları ne zaman açılıyor?

Kuaför ve berberler tam kapanma sürecinde kapatılmıştı. Ancak kademeli normalleşme sürecinde kuaför ve berberler açılacak. Bununla birlikte kuaför ve berber çalışma saatleri tıpkı kısmi normalleşme sürecinde olduğu gibi saat 09.00 – 17.00 olarak belirlendi.

Kuaforler randevulu mu?

Bayan kuaförleri ve güzellik merkezlerinde de cilt bakımı, makyaj ve kalıcı makyaj hizmetlerine izin verilmeyecek. Genelgedeki maddeler şöyle: Bu iş yerleri saat 09.00-21.00 saatleri arasında faaliyet yürütebilecektir. Bu iş yerlerinde müşterilere randevu sistemiyle hizmet sunumu esas olacaktır.

17 Mayıstan sonra güzellik merkezleri açılacak mı?

GÜZELLİK MERKEZLERİ NE ZAMAN AÇILACAK? 17 MAYIS GÜZELLİK SALONLARI AÇILACAK MI? Tam Kapanma Genelgesi’ne göre güzellik merkezlerinin /salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildi. Tam kapanma 17 Mayıs ‘ta sona erecek.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Güzellik Osmanlıca Ne Demek?

Güzellik merkezlerine kısıtlama geldi mi?

“Genelge ile güzellik merkezlerinin /salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildiğinden hem kuaför hem de güzellik merkezi /salonu niteliğinde olan işyerleri Ramazan ayı boyunca sadece kuaförlük hizmeti sunabilecekler, güzellik merkezi /salonu hizmetlerini ise sunamayacaklardır.”

Kuaförler ne zaman açılıyor?

Genelgeye göre berber ve kuaförler hafta içi 07.00 – 20.00 saatleri arasında açık olacak.

Kuaförler Ne Zaman Açılacak 2021?

Berberlerin ve kuaförlerin kademeli normalleşme çalışma saatleri tarih belli oldu. Tam kapanma uygulaması nedeniyle 17 gündür kapalı olan berberler ve kuaförler 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü açılacak. Sadece hafta içi günleri 07.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek işletmeler koronavirüs tedbirlerine uyulacak.

Türkiyede kaç güzellik salonu var?

Türkiye’de esnaf ve sanatkarlar odalarına kayıtlı 75 bin 397 kozmetik esnafı bulunuyor. Kuaför salonları ve berberler hariç yaklaşık 40 bin güzellik salonu faaliyet gösteriyor, bu salonlarda ortalama 3 kişi istihdam ediliyor.

Berber ler açık mı?

Kuaförlerin ve berberlerin çalışma saatleri kademeli normalleşme süreci için düzenlendi. Kuaförler ve berberler 1 Haziran’a kadar hafta içi 07:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Son dakika haberi berberler kapanacak mı?

“Genelge ile güzellik merkezlerinin/salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verildiğinden hem kuaför hem de güzellik merkezi/salonu niteliğinde olan işyerleri Ramazan ayı boyunca sadece kuaförlük hizmeti sunabilecekler, güzellik merkezi/salonu hizmetlerini ise sunamayacaklardır.”

2021 kuaförler açık mı?

Kademeli normalleşme ile beraber berber ve kuaförler de hafta içi hizmet vermeye devam edecek. Genelgeye göre bu işletmeler hafta içi günlerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda ise kuaför ve berberler kapalı olacak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Doğal Güzellik Ne Demektir?

Randevu almadan kuaföre gidilir mi?

Tamamen kişiye özel ürünlere geçiş yaptık. Randevusuz işlem kabul etmiyoruz. Müşteriler tek kullanımlık ürünlere dikkat etmeliler. Makaslar, taraklar, havlular onlara özel değilse orada işlem yaptırmasınlar” diye konuştu.

Kolay randevu nasil alinir?

Mobil ya da sabit hatlarınızı kullanarak Sağlık Bakanlığı’nın “ALO 182” çağrı merkezini arayarak, randevu oluşturabilirsiniz. ALO 182’yi aradığınızda işlemlerinizi yapmada size çağrı merkezi elemanı yardımcı olacak ve istediğiniz hastane ve hekime randevu alabileceksiniz.

Kolay Randevu nasıl iptal edilir?

http://hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu al bölüme girdiğinizde, Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki ” Randevu Geçmişi”kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun sağ tarafındaki ” İPTAL ET” butonuna basmak sureti ile randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *