FAQ: Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu ne işe yarar?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpikleri ve kaşları güçlendiren, uzamasını destekleyen çok özel Capixyl™ Kompleksi ile formüle edilmiştir. Kıl kök hücrelerini uyararak kirpik ve kaşların uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olur. Daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kaşlar yaratır.

Kaş kirpik Serumu ne kadar süre kullanılır?

Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu en az 3-6 ay kullanılabilir.

Farmasi serumu nasıl kullanılır?

Yeterli miktarda ürünü 2-3 kez bastırarak alın. Yüzünüze, boynunuza veya istenilen yere nazikçe uygulayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Kirpik Serumu nasil sürülür?

Kirpik serumunun kullanımı oldukça kolaydır. Özel bir fırça aracılığıyla temiz ve kuru olan kirpik diplerine fırça ile hafif ve yumuşak bir şekilde uygulanır. Kirpik serumunun günlük olarak düzenli bir şekilde uygulanması sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Kaş serumu Kirpiğe kullanılır mı?

Bu bölgedeki tüylerimizi çoğaltmak için serum kullanmak iyi bir fikir olacaktır. Kirpik serumu göz kapağındaki tüylerin artması için kullanılan bir üründür. Serum içindeki maddeler kirpik köklerini besler ve kirpiklerimize doğal bir güzellik katar. Kirpik serumları sayesinde kirpik sayınızı arttırabilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Kaş Antalya Arası Ne Kadar?

Eyebrow Lash Capixyl serum nedir?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpiklerin ve kaşların beslenmesine destek olan çok özel Capixyl ™ Kompleksi ile formüle edilmiştir. Daha uzun görünümlü, yoğun, şekilli kirpik ve kaşlara sahip olmak isteyen tüm kadın ve erkekler için ideal bakımı sunar.

Kaş kirpik Serumu günde kaç kez?

Cildin arındırılmasından sonra kirpiklerin kurulanması ve iyice temizlendikten sonra masaj yöntemiyle cilde yedirilmesi şarttır. Kullanım sürecinde ise sabah ve akşam olmak üzere serumların günde iki defa kullanılması yeterli olacaktır.

Kaş serumu kaç günde etkisini gösterir?

Düzenli kullanım yapıldığında 8-10 hafta içerisinde ürünün tam anlamıyla etkisini göstermeye başladığı görülmektedir. Farmasi Kaş Kirpik Serumu uzun, hacimli, yoğun kaş ve kirpiklere sahip olmak isteyen her yaş grubundan kadın ve erkek için uygun bir üründür.

Kirpik Serumu kaşa sürülür mü?

Uraw Kaş ve Kirpik Serumu Temiz kirpik ve kaş diplerine ince bir çizgi halinde bastırılarak sürülür. Günde 2 kez düzenli uygulanmalıdır.

Farmasi koyu leke giderici serum nasıl kullanılır?

Kum Zambağı ve Yosun Özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur. Kullanımı: 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın.

Farmasi kırışıklık serumu nasıl kullanılır?

Yüzünüze, boynunuza veya istenilen yere nazikçe uygulayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin. Nedir? İnce çizgileri ve derin kırışıklıkları nemlendirerek görünümlerini azaltan ve ciltteki nemi dengeleyen besleyici bir krem ürünüdür.

Dr Tuna Age Reversist serum ne işe yarar?

Dr.C. Tuna Age Reversist Serum, Japon mucizesi Laminaria Digitata özü ile zenginleştirilmiş yoğun etkili formülü sayesinde Kolajen I sentezini destekleyerek cilde sıkı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Kırmızı Alg Özleri ile de cilde yoğun nem verirken, cilt dokusunu korumaya ve güçlendirmeye destek olur.

You might be interested:  Kaş Aralığı Ne Kadar Olmalı?

Eeose serum nasıl kullanılır?

Temiz cilde, nemlendirici bir krem ya da losyon sürer gibi kullanılır, hafifce masaj yaparak cilde yedirilir, durulanmaz. 4 ay boyunca hergün düzenli kullanılması önerilir. Eğer tüm sakal bölgesinde kullanılacaksa, 75 mililitrelik bir şişe yaklaşık 2 ay yetecek miktarda ürün içerir.

New Essentials kaş kirpik Serumu nasıl kullanılır?

New essentials kaş kirpik serumu 10 ml

  1. Günlük kullanıma uygundur.
  2. Ellerinizi yıkadıktan sonra, kaşlarınıza masaj yaparak uygulamanız daha etkili olmasını sağlar.
  3. Serumlar tek bir damlayla bile kalıcı etkiler yaratır.
  4. Bu nedenle çok sürmek yerine az ve masaj eşliğinde uygulamalısınız.

4 Long Lashes kirpik Serumu nasıl kullanılır?

· 3.Adım: Günde 1 defa geceleri uyku öncesi uygulayınız. · Serumu göz içine ve alt kirpik çizgi diplerine uygulamaktan kaçınınız. · Kontakt lens kullanıyorsanız serum uygulaması öncesinde lenslerinizi çıkarınız. · Kalıcı makyaj ve kirpik lifting işlemleri sonrasında da serumu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *