Hızlı Cevap: Istanbul Dan Kaş A Nasıl Gidilir?

Kaşa istanbuldan nasıl gidilir?

Kaş ‘a Uçakla Ulaşım Kaş ‘a en yakın havalimanı Kaş merkeze 150 km uzaklıktaki Dalaman havalimanıdır. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen’den düzenli uçak seferleri bulunmaktadır. Dalaman havalimanından Kaş ulaşımınız için acentalardan shuttle hizmeti alabilir ya da merkeze gidip buradan minibüslere binebilirsiniz.

Istanbuldan Kaş kalkana nasıl gidilir?

İstanbul’dan Kalkan’a giderken en kısa yol Dalaman’a uçak bileti almak ve havaalanından Kalkan’a gitmek. Ancak Antalya’ya uçup, oradan da Kalkan’a gelebilirsiniz. Bunun yanında, Kalkan’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bilet alarak bir otobüs yolculuğu da gerçekleştirebilirsiniz.

Kaş otobüsle nasıl gidilir?

Otobüsle gelmek isteyenler önce havaalanından Antalya otogarına gelmeliler. Bunun için Havaş, metro ya da otobüse binmeleri gerekiyor. Bir saatte otogara ulaştıktan sonra buradan Batı Antalya minibüsleri ile direk, 4 saatte Kaş ‘a ulaşabilirler.

Izmirden kaşa nasıl gidilir?

İzmir ‘den Kaş’a direkt otobüs seferleri bulunurken, bu seferler günde ortalama 6 kez düzenlenmektedir. 7 saat sürecek olan yolculuklarınız için ödeyeceğiniz ücret ise yaklaşık 100 – 120 TL aralığındadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan, Dalaman veya Antalya Havalimanı’na düzenli olarak seferler yapılmaktadır.

Kaşa nasıl gidebilirim?

Kaş’a Nasıl Gidilir. Eğer otobüsle ulaşmak isterseniz, bugün hemen her şehirden Antalya’ya otobüsle ulaşmanız mümkün. Antalya Terminali’nden ilçe minibüs ve otobüsleri ile Kaş’a gidebilirsiniz. Havayolu ile gelmek için ise Kaş’a 150 km. mesafedeki Dalaman Havalimanı’na bilet almanızı tavsiye ederiz.

You might be interested:  Kaş Mantarı Nasıl Geçer?

Antalya Kaş havaalanı kaç km?

Antalya Havalimanı Kaş ‘a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş ‘a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş ‘a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Kalkan kaşa nasıl gidilir?

Dalaman-Kaş Shuttle servisi ile Kalkan ‘a ulaşım 80 TL tutuyor. Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye’ye seferleri bulunan HAVAŞ servisleri ya da MUTTAŞ araçlarıyla Fethiye Otogar’a gittikten sonra, Fethiye Otogar’dan her saat başı hareket eden Kaş dolmuşlarıyla Kalkan ‘a ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

Kalkana gitmek için hangi Havalimanı?

Hava yoluyla Kalkan’a en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı ‘dır. Buradan kalkan Havaş servisleriyle önce Fethiye’ye, buradan kalkan minibüslerle Kalkan’a ulaşılabilir.

Antalya otogardan kaşa nasil gidilir?

Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleriyle ilçeye gidilebilir. Antalya Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28 TL. Batı Antalya telefon (0242) 3314081. Batı Antalya Kaş otogar telefon (242) 8363677.

Istanbul kaş arası otobüs kaç saat?

İstanbul Kaş arasındaki en kısa otobüs seferi 10 saat 45 dakika sürmektedir.

Ankara Kaş nasıl gidilir?

Ankara ‘ dan Kaş’a Ulaşım Ankara ‘ dan doğrudan Kaş’a bir otobüs seferi bulunmamaktadır. Ankara, Afyon ve Antalya yol güzergahı tercih edilerek önce Antalya’ya ulaşım sağlanır. Yolculuk yaklaşık olarak 9 saat sürer. Antalya otogarından ise belirli bir firma aracılığıyla yaklaşık üç saat sonra Kaş’a ulaşılır.

Izmir kaş kaç saat sürüyor?

İzmir – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 20 dakika sürmektedir.

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Kaş Kontürü Ne Zaman Geçer?

Kaş da nereye gidilir?

Kaş Nerede? Kaş, Akdeniz Bölgesi’nde Antalya şehrinin batısında yer alan bir ilçe. Çevresinde Fethiye ve Kemer var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *