Hızlı Cevap: Kaş Için Hangi Havalimanı?

Kaş Kalkan hangi havaalanına yakın?

Kaş ‘a kilometre olarak en yakın havalimanı Muğla’da bulunan Dalaman Havalimanı’dır. Merkeze sadece 150 km mesafede bulunan Kaş ‘a en yakın havalimanı ile Kaş arası yaklaşık olarak 2 saat sürer. Yerel acentelerin sunmuş olduğu transfer hizmetleri ile veya özel araç kiralayarak tatil planın start alabilir.

Dalamandan kaşa nasıl gidilir?

Dalaman’dan Kaş’a ulaşımın en uzun yolu Havaş arabalarını ve ardından Batı Antalya arabalarını kullanmak. Havaş arabalarını kullanıp 1 saat sürecek yolculuk ile Fethiye otogarına; oradan da Batı Antalya arabaları ile 2 saat sürecek yolculuk ile Kaş’a ulaşmalısın.

Kaşa en uygun nasıl gidilir?

Kaş’a Nasıl Gidilir. Eğer otobüsle ulaşmak isterseniz, bugün hemen her şehirden Antalya’ya otobüsle ulaşmanız mümkün. Antalya Terminali’nden ilçe minibüs ve otobüsleri ile Kaş’a gidebilirsiniz. Havayolu ile gelmek için ise Kaş’a 150 km. mesafedeki Dalaman Havalimanı’na bilet almanızı tavsiye ederiz.

Istanbuldan kaşa uçakla nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından yaklaşık 1.30 saat süren direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanına uçabilirsiniz. Dalaman Havalimanından Kaş ‘a ulaşım: Kaş -Dalaman arası 168 km. Dalaman Havalimanı’ndan kiralık araç veya özel transferle 2 saat 40 içinde Kaş ‘a ulaşılabilir.

You might be interested:  Soru: Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Antalya Havalimanı Kaş Kalkan arası kaç km?

Havalimanı Kalkan transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 3 saat 45 dakika sürmektedir. Havalimanı Kalkan arası kaç km diye merak ediyorsanız bunun cevabı 240 km olarak, Kalkan Otelleri’ne göre değişmektedir.

Dalaman Havaalanı ile Kalkan arası kaç km?

Dalaman Havaalanı, Dalaman ile Kalkan arası 121 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 2 saat 12 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 79 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 36 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dalaman Havalimanından kaşa nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı ile Kaş arasında direkt otobüs seferleri yoktur. Kaş’a gelmenin en ucuz yolu, Dalaman Havalimanından Havaş’a binip Fethiye otogara gelmenizdir. Fethiye Otogardan Batı Antalya Seyahat Otobüslerine binmeniz gerekiyor.

Kaşa Antalyadan mı Dalamandan mı?

Kaş ‘ın Antalya ‘ya bağlı olduğunu duyduğunuz için ilk eğilim genelde Antalya uçak seferlerine bakmak oluyor. Ama Kaş ‘a en rahat ve hızlı ulaşabileceğiniz havaalanı Dalaman.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

ANTALYA – KAŞ otobüs hattının ilk durağı İlçeler Terminali olup son durağı Kaş Otogar durağıdır.

Antalya Kaş da nerede kalınır?

Kaş Otel Tavsiyeleri

  • Hotel Marsala. Kaş Lüks otel tavsiyeleri kısmında size önereceğimiz ilk tesis Hotel Marsala.
  • Lukka Exclusive Hotel. Lukka Exclusive Hotel Kaş ‘ın küçük ve konforlu otelleri içinde en beğenilenler arasında yer alıyor.
  • Arnna Hotel.
  • Olea Nova Hotel.
  • Club Çapa Hotel.
  • Nur Beach Hotel.
  • Defne Hotel.
  • Hotel Ferah.

Fethiye’ye en yakin Havalimani hangisi?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır. Fethiye ‘de Akdeniz iklimi hüküm sürer.

You might be interested:  FAQ: Evde Kaş Sabunu Nasıl Yapılır?

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Kemer ‘e gelmek isteyen pek çok turist havayolu ulaşımını tercih etmektedir. Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Dalaman Havaalanı ile Datça arası kaç km?

Sorunuzun cevabı: Dalaman Havalimanı Datça arası 162 Km ‘dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *