Kaş Kirpik Serumu Nasıl Sürülür?

Kaş kirpik Serumu günde kaç kez?

Cildin arındırılmasından sonra kirpiklerin kurulanması ve iyice temizlendikten sonra masaj yöntemiyle cilde yedirilmesi şarttır. Kullanım sürecinde ise sabah ve akşam olmak üzere serumların günde iki defa kullanılması yeterli olacaktır.

Bioxcin kaş kirpik Serumu nasıl kullanılır?

Temizlenmiş kuru kirpik diplerine ya da kaşlarda istenilen bölgenin üzerine, ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık aplikatör yardımı ile uygulanır. Günde 1 (tercihen gece) ya da sabah ve akşam olmak üzere 2 kere uygulanabilir. Etkili bir sonuç için düzenli kullanım tavsiye edilmektedir.

Kaş kirpik Serumu ne kadar süre kullanılır?

Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu en az 3-6 ay kullanılabilir.

Kaş kirpik Serumu nasıl kullanılır Farmasi?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Uygulaması Farmasi Kaş Kirpik Serumu temizlenmiş cilde uygulanması gereken bir üründür. Cildi makyajdan arındırdıktan sonra, kaş ve kirpikler kurulanmalı ve uygulama yapılmalıdır. Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa ürünün kendi doğal fırçası ile sürülmelidir.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Serumu nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır? Haftada 1 veya 2 defa banyo öncesi saç tellerine hafifçe yedirilerek uygulanır. 30-45 dakika bekletilir ve durulanır. Dökülen, seyrekleşen kaş ve kirpiklerinize Arifoğlu Kaş – Kirpik Bakım Yağı ile yeniden kavuşun!

You might be interested:  Hızlı Cevap: Büyük Göze Nasıl Kaş?

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı ne zaman kullanılır?

Arifoğlu Kaş Kipik Bakım Yağı Nasıl Kullanılır? Kaşlarınıza ve kirpiklerinize özel ucuyla uygulayınız. Günde 1-2 kez, birkaç ay boyunca düzenli olarak kullanınız.

Bioxcin hediye serum nasıl kullanılır?

Etkinliği artırmak için, isteğe bağlı olarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulanabilir. En az bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak saç derisine iyice yedirilir. Durulanmaz. Bioxcin Forte Serum gece veya gündüz kullanılabilir.

Saç bakım serumu nasıl kullanılır?

Saçlarınızı öne doğru atın ve ellerinizle saç uçlarınıza serumu güzelce yedirin. Ardından saçlarınızı geriye atarak, avucunuza tekrar bir kaç damla serum alın, kafa derinize masaj yaparak her yerine yedirmeye çalışın. Elinizde kalan yağı saçınızın geri kalan yerlerine sürerek işlemi tamamlayın.

Kaş serumu Kirpiğe kullanılır mı?

Bu bölgedeki tüylerimizi çoğaltmak için serum kullanmak iyi bir fikir olacaktır. Kirpik serumu göz kapağındaki tüylerin artması için kullanılan bir üründür. Serum içindeki maddeler kirpik köklerini besler ve kirpiklerimize doğal bir güzellik katar. Kirpik serumları sayesinde kirpik sayınızı arttırabilirsiniz.

Kirpik Serumu kaşa sürülür mü?

Uraw Kaş ve Kirpik Serumu Temiz kirpik ve kaş diplerine ince bir çizgi halinde bastırılarak sürülür. Günde 2 kez düzenli uygulanmalıdır.

Kirpik Serumu işe yarar mı?

Evet! Kirpikler için olan serumlar kaşlarda da kullanılabilir ve aynı derecede etkilidir. Nitekim, serumun kaş veya kirpik için olduğuna bakılmaksızın her iki ürün de dolgunluk katan ve uzamayı teşvik eden çok benzer bileşenler ihtiva ederler.

Farmasi serumu nasıl kullanılır?

Yeterli miktarda ürünü 2-3 kez bastırarak alın. Yüzünüze, boynunuza veya istenilen yere nazikçe uygulayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Eyebrow Lash Capixyl serum nedir?

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kirpiklerin ve kaşların beslenmesine destek olan çok özel Capixyl ™ Kompleksi ile formüle edilmiştir. Daha uzun görünümlü, yoğun, şekilli kirpik ve kaşlara sahip olmak isteyen tüm kadın ve erkekler için ideal bakımı sunar.

You might be interested:  En Hızlı Kaş Nasıl Uzar?

Capixyl Teknolojisi Nedir?

Capixyl saç serumu, yoğun saç dökülmelerine ve bölgesel seyrelmelere karşı özel olarak üretilmiş,içeriğindeki kırmızı yonca ektresi,guarana ve kafein ile saç köklerine uyarıcı etkide bulunan bir serumdur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *