Sık sorulan: Kaş Kirpik Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanılır? Haftada 1 veya 2 defa banyo öncesi saç tellerine hafifçe yedirilerek uygulanır. 30-45 dakika bekletilir ve durulanır. Dökülen, seyrekleşen kaş ve kirpiklerinize Arifoğlu Kaş – Kirpik Bakım Yağı ile yeniden kavuşun!

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı ne işe yarar?

Birçok sebepten dökülen, cansızlaşan veya seyrekleşen kaş ve kirpikler için üretilen Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı; kaş ve kirpik köklerini besleyerek hem güçlenmesini, hem de yeni kıl köklerinin oluşmasını sağlıyor. Günde 1-2 kez paketin içindeki özel fırçası ile kaş ve kirpiklere uygulanır.

Softem kaş kirpik Bakım Serumu nasıl kullanılır?

Softem Kaş ve Kirpik Bakım Serumu Kullanım Önerisi: Ciltteki makyaj temizlendikten sonra Softem Kaş & Kirpik bakım yağı uygun fırçalarla kaşa ve kirpiğe sürülür. Her akşam düzenli olarak uygulanması tavsiye edilir.

Kirpik ve kaş serumu nasıl kullanılır?

Serumu tam kirpik diplerinize uygulayın ve kuruduğundan emin olmadan yatmayın. Kaşlarınıza masaj yaparak uygulamak daha etkili olacaktır. Kirpik serumu hızlı etki eden bir ürün olduğundan sonuçlarını iki hafta içerisinde almaya başlayabilirsiniz. Kaş kirpik serumu alırken bitkisel olduğundan emin olun.

You might be interested:  Doğru Kaş Alımı Nasıl Olur?

Arifoğlu kaş kirpik Bakım Yağı yıkanır mı?

Kaşlarınıza ve kirpiklerinize özel ucuyla uygulayınız. Günde 1-2 kez, birkaç ay boyunca düzenli olarak kullanınız. Kullanım esnasında gözünüz ile temas etmemesine özen gösteriniz, temas halinde bol su ile yıkayınız.

Arifoğlu kaş kirpik Serumu içinde ne var?

Argan Yağı, Buğday Yağı, Badem Yağı, Hint Yağı, Keten Tohumu Yağı, Çörekotu Yağı, Fındık Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Lavanta Yağı, Susam Yağı.

Kaşlara ve kirpiklere ne iyi gelir?

Temel malzemelerimiz şunlar: Zeytinyağı, Hint Yağı, Hindistan cevizi yağı, tatlı badem yağı, avokado yağı, lavanta yağı, aloe vera jeli, E vitamini yağı veya ampulleri, yeşil çay. Bu malzemelerin her birini tek başına uygulamanız da kirpik ve kaşlarınızı güçlendirmeye yardımcı olur.

Hangi yağ kaş çıkartır?

En kısa sürede kaş çıkaran yağ karşımı

 • Zeytinyağı
 • Badem yağı
 • Jojoba yağı
 • Argan yağı
 • Sarımsak yağı
 • Hindistan cevizi yağı
 • Temiz bir maskara fırçası
 • Yağları içerisine koyabileceğiniz bir kap.

Kaş ve kirpik için hangi yağ?

Badem yağı saç ve kaş bakımında olduğu gibi kirpik bakımında da akla gelen ilk doğal yağdır. A, B ve E vitaminlerini yüksek miktarda içerdiği ve bir protein kaynağı olduğu için kirpikleri besler ve sağlıklı büyümesi için teşvik eder.

Kirpiklere hangi yağ iyi gelir?

Kirpikleri uzatan yağlar neler? Jojoba yağı en etkili ürünlerden!

 • Badem yağı Badem yağı, kirpiklerin güneşten ve çevresel toksinlerden korunmasına yardımcı olan, yüksek antioksidan etkilere sahip A, B ve E vitaminlerini yüksek miktarda içeriyor.
 • Jojoba yağı
 • Hint yağı
 • Kuşburnu yağı
 • Zeytinyağı
 • Hindistan cevizi yağı

Incia Kaş Kirpik Serumu nasıl kullanılır?

– Incia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Serum, kaş ve kirpiklere sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardım eden özel bir serumdur. Kullanım Sıklığı: Hedeflenen bölgeye günde iki kez uygulayınız. Kullanım Şekli: Temizlenmiş kaş ve kirpiklere bir kaç damla uygulayınız.

You might be interested:  Sık sorulan: Kaş Rengimi Evde Nasıl Açabilirim?

Gür kirpikler için ne yapmalı?

Kirpik Uzatan Yağlar Hangileridir?

 1. Bir pamuklu çubuk ya da eski bir maskara fırçası yardımıyla her gece yatmadan kirpiklerine jojoba yağı sürebilirsin.
 2. Bol miktarda vitamin içeren tatlı badem yağı, kirpikleri gürleştirir ve hızla uzatır.
 3. Hindistan cevizi yağı kirpikleri sarar ve güçlendirir.

Kirpik Serumu günde kaç kez kullanılır?

Kirpik serumunun günlük olarak düzenli bir şekilde uygulanması sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Kirpik serumu düzenli olarak günde bir kez uygulanabilir. Uygulama öncesi kirpiklerin temizlenmesi gerekir. Kirpikler iyice temizlendikten sonra kuru olduğundan emin olmalısınız.

Kaş kirpik Serumu günde kaç kez?

Cildin arındırılmasından sonra kirpiklerin kurulanması ve iyice temizlendikten sonra masaj yöntemiyle cilde yedirilmesi şarttır. Kullanım sürecinde ise sabah ve akşam olmak üzere serumların günde iki defa kullanılması yeterli olacaktır.

Kirpik Serumu kaşa sürülür mü?

Uraw Kaş ve Kirpik Serumu Temiz kirpik ve kaş diplerine ince bir çizgi halinde bastırılarak sürülür. Günde 2 kez düzenli uygulanmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *