Soru: Antalya Kaş Nasıl Gidilir?

Antalya otogardan kaşa nasil gidilir?

Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleriyle ilçeye gidilebilir. Antalya Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28 TL. Batı Antalya telefon (0242) 3314081. Batı Antalya Kaş otogar telefon (242) 8363677.

Antalya Kaş a uçakla nasıl gidilir?

Havayolu ile gelmek için ise Kaş’a 150 km. mesafedeki Dalaman Havalimanı’na bilet almanızı tavsiye ederiz. Antalya Havalimanı’na göre Dalaman Havalimanı çok daha yakın. Dalaman Havalimanı’ndan servisler ile Fethiye’ye, Fethiye’den ise sürekli olan minibüs seferleri ile Kaş’a geçebilirsiniz.

Ankara’dan Kaş nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Kaş’a Ulaşım Ankara ‘dan doğrudan Kaş’a bir otobüs seferi bulunmamaktadır. Ankara, Afyon ve Antalya yol güzergahı tercih edilerek önce Antalya ‘ya ulaşım sağlanır. Yolculuk yaklaşık olarak 9 saat sürer. Antalya otogarından ise belirli bir firma aracılığıyla yaklaşık üç saat sonra Kaş’a ulaşılır.

Kaşa istanbuldan nasıl gidilir?

Kaş ‘a Uçakla Ulaşım Kaş ‘a en yakın havalimanı Kaş merkeze 150 km uzaklıktaki Dalaman havalimanıdır. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen’den düzenli uçak seferleri bulunmaktadır. Dalaman havalimanından Kaş ulaşımınız için acentalardan shuttle hizmeti alabilir ya da merkeze gidip buradan minibüslere binebilirsiniz.

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

ANTALYA – KAŞ otobüs hattının ilk durağı İlçeler Terminali olup son durağı Kaş Otogar durağıdır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kalın Kaşlar Nasıl Inceltilir?

Antalyadan Kalkan’a nasıl gidilir?

Antalya’dan Kalkan’a Ulaşım Antalya -Kalkan arasında yaklaşık 200 km’lik bir yol bulunuyor. Kalkan’a ulaşmak için yapmanız gereken Kemer güzergahını takip ettikten sonra Kumluca, Finike, Demre ve Kaş yönüne devam etmek. Kaş’tan sonra yaklaşık yirmi dakikalık bir yolculuk ile Kalkan’a varmış olursunuz.

Kaşa gitmek için hangi havaalanı?

Antalya Havalimanı Kaş ‘a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş ‘a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş ‘a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Kemer ‘e gelmek isteyen pek çok turist havayolu ulaşımını tercih etmektedir. Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Dalaman Havaalanı Kaş nasıl gidilir?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

Istanbul Kaş arası otobüs kaç saat?

İstanbul Kaş arasındaki en kısa otobüs seferi 10 saat 45 dakika sürmektedir.

Kaş otobüsle nasıl gidilir?

Otobüsle gelmek isteyenler önce havaalanından Antalya otogarına gelmeliler. Bunun için Havaş, metro ya da otobüse binmeleri gerekiyor. Bir saatte otogara ulaştıktan sonra buradan Batı Antalya minibüsleri ile direk, 4 saatte Kaş ‘a ulaşabilirler.

Antalya Kaş arası kaç kilometredir?

Kaş nerede diyecek olursanız Antalya şehir merkezine yaklaşık 190 km mesafe uzaklıkta kurulmuş bir antik kent.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Seyrek Kaş Nasıl Alınır?

Kaş Alanya arası kaç saat otobüsle?

Kaş – Alanya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Kaş – Alanya arası toplam kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 23 saat 30 dakika sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *