Soru: Fethiye Kaş Nasıl Gidilir?

Fethiyeden kaşa nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı’ndan kiralık araç veya özel transferle 2 saat 40 içinde Kaş’a ulaşılabilir. Havalimanından Havaş servisleri ile, Fethiye ‘ye gelip oradan Kaş’a hareket eden minibüslere binebilirsiniz. Fethiye’den sonra yaklaşık 110 km’lik bir yolculuktan sonra Kaş’a ulaşılıyor.

Izmirden kaşa nasıl gidilir?

İzmir ‘den Kaş’a direkt otobüs seferleri bulunurken, bu seferler günde ortalama 6 kez düzenlenmektedir. 7 saat sürecek olan yolculuklarınız için ödeyeceğiniz ücret ise yaklaşık 100 – 120 TL aralığındadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan, Dalaman veya Antalya Havalimanı’na düzenli olarak seferler yapılmaktadır.

Kaş Fethiye otobüsle kaç saat?

Kaş – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 19 dakika sürmektedir. Kaş – Fethiye arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir? Kaş – Fethiye arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Varan Turizm, Batı Antalya Tur, Pamukkale Turizm, Tokat Yıldızı Seyahat, Fethiye Seyahat firmalarıdır.

Fethiye Saklıkent Kanyonu arası kaç km?

Saklıkent – Fethiye – Ölüdeniz arası yaklaşık 53 Km dir. 53 km lik mesafeyi aracınız ile yaklaşık 1 saat içerisinde seyahat edebilirsiniz, aracınız yok ise ölüdeniz dolmuşları ile fethiyeye mugla makası dedigimiz istikametten, saklıkent minübüsleri ilede saklıkente gidebilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz arası kaç km?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat(30 dakika) kadar sürmektedir. Muğla Ölüdeniz arası ortalama 131 ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

You might be interested:  FAQ: Kaş Dökülmesi Hangi Vitamin Eksikliği?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

Izmir Fethiye otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İzmir – Fethiye otobüs bileti 100,00 TL’dir.

Izmir kaş kaç saat sürüyor?

İzmir – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 20 dakika sürmektedir.

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

Kaş da nereye gidilir?

Kaş Nerede? Kaş, Akdeniz Bölgesi’nde Antalya şehrinin batısında yer alan bir ilçe. Çevresinde Fethiye ve Kemer var.

Izmir Fethiye arası otobüs ile kaç saat?

İzmir Fethiye otobüs bileti ile ilgili sorular En kısa otobüs seyahati 4 saat 15 dakika sürmektedir. İzmir Fethiye arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir? İzmir ve Fethiye arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir.

Marmaris Fethiye arası otobüsle kaç saat?

Fethiye – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Antalya Fethiye arasi ne kadar?

Araba ile Fethiye ile Antalya arası mesafe Fethiye ve Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 194 kilometre. Fethiye ile Antalya arasındaki mesafe arabayla yaklaşık 4 saat ve 37 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *