Soru: Istanbul Kaş Nasıl Gidilir?

Istanbuldan kaşa nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından yaklaşık 1.30 saat süren direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanına uçabilirsiniz. Dalaman Havalimanından Kaş’a ulaşım: Kaş-Dalaman arası 168 km. Dalaman Havalimanı’ndan kiralık araç veya özel transferle 2 saat 40 içinde Kaş’a ulaşılabilir.

Istanbuldan Kaş kalkana nasıl gidilir?

İstanbul’dan Kalkan’a giderken en kısa yol Dalaman’a uçak bileti almak ve havaalanından Kalkan’a gitmek. Ancak Antalya’ya uçup, oradan da Kalkan’a gelebilirsiniz. Bunun yanında, Kalkan’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bilet alarak bir otobüs yolculuğu da gerçekleştirebilirsiniz.

Izmirden kaşa nasıl gidilir?

İzmir ‘den Kaş’a direkt otobüs seferleri bulunurken, bu seferler günde ortalama 6 kez düzenlenmektedir. 7 saat sürecek olan yolculuklarınız için ödeyeceğiniz ücret ise yaklaşık 100 – 120 TL aralığındadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan, Dalaman veya Antalya Havalimanı’na düzenli olarak seferler yapılmaktadır.

Kaş otobüsle nasıl gidilir?

Otobüsle gelmek isteyenler önce havaalanından Antalya otogarına gelmeliler. Bunun için Havaş, metro ya da otobüse binmeleri gerekiyor. Bir saatte otogara ulaştıktan sonra buradan Batı Antalya minibüsleri ile direk, 4 saatte Kaş ‘a ulaşabilirler.

Ankaradan kaşa hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Kaş ‘a Ulaşım Ankara, Afyon ve Antalya yol güzergahı tercih edilerek önce Antalya’ya ulaşım sağlanır. Yolculuk yaklaşık olarak 9 saat sürer. Antalya otogarından ise belirli bir firma aracılığıyla yaklaşık üç saat sonra Kaş ‘a ulaşılır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kaş Şişmesine Ne Iyi Gelir?

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

Kalkan kaşa nasıl gidilir?

Dalaman-Kaş Shuttle servisi ile Kalkan ‘a ulaşım 80 TL tutuyor. Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye’ye seferleri bulunan HAVAŞ servisleri ya da MUTTAŞ araçlarıyla Fethiye Otogar’a gittikten sonra, Fethiye Otogar’dan her saat başı hareket eden Kaş dolmuşlarıyla Kalkan ‘a ulaşabilirsiniz.

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL’dir.

Kalkana gitmek için hangi Havalimanı?

Hava yoluyla Kalkan’a en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı ‘dır. Buradan kalkan Havaş servisleriyle önce Fethiye’ye, buradan kalkan minibüslerle Kalkan’a ulaşılabilir.

Izmir kaş kaç saat sürüyor?

İzmir – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 20 dakika sürmektedir.

Kaş da nereye gidilir?

Kaş Nerede? Kaş, Akdeniz Bölgesi’nde Antalya şehrinin batısında yer alan bir ilçe. Çevresinde Fethiye ve Kemer var.

Antalya merkez ile Kaş arası kaç km?

Kaş nerede diyecek olursanız Antalya şehir merkezine yaklaşık 190 km mesafe uzaklıkta kurulmuş bir antik kent.

Kaşa en uygun nasıl gidilir?

Kaş’a Nasıl Gidilir. Eğer otobüsle ulaşmak isterseniz, bugün hemen her şehirden Antalya’ya otobüsle ulaşmanız mümkün. Antalya Terminali’nden ilçe minibüs ve otobüsleri ile Kaş’a gidebilirsiniz. Havayolu ile gelmek için ise Kaş’a 150 km. mesafedeki Dalaman Havalimanı’na bilet almanızı tavsiye ederiz.

Istanbul kaş arası otobüs kaç saat?

İstanbul Kaş arasındaki en kısa otobüs seferi 10 saat 45 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kaş Ortası Batıklar Nasıl Geçer?

Bodrumdan kaşa otobüs var mı?

Bodrum – Kaş arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor? Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz Bodrum – Kaş arası seferler düzenliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *