Sık sorulan: Mürdüm Rengi Elbiseye Nasıl Makyaj Yapılır?

Bordo rengi elbiseye nasıl makyaj yapılır?

Ancak, bordo kıyafetlerinde hem kahverengi gözlü hem de hafif gözlü güzellikler için ideal renkler vardır. Bunlar bej tonları, altın rengi ve kahverengi. Bir akşam makyajı olarak mavi gözlü bir esmer için, pembe ve koyu kırmızı tonları ile cesur bir versiyon seçebilirsiniz.

Mavi elbiseye ne renk makyaj yapılır?

Mavi renkte elbise giydiğinizde: Pembe/seftali/Morun tonlarında makyaj yapılabilir.

Pembe elbiseye nasıl makyaj yapılır?

Pembe renkte elbise giydiğinizde Mavi-gri, Leylak tonları, pembe -mavinin tonlarında göz makyajı ile pudra pembesi bir ruj kullanabilirsiniz. Nude tonlarda bir allık ile abartmadan makyajınızı bitirebilirsiniz.

Siyah tuluma nasıl makyaj yapılır?

– Siyah kıyafetler giydiğinizde göz makyajınızı koyu yapmamalısınız. Kirpik diplerinize kahve renk tonlarında bir kalem uygulayıp, bir far fırçası yardımıyla iyice dağıtın. Ardından aydınlık bir görünüm için ise göz kapaklarınızın iç kısmına krem rengi göz kalemi sürün.

Bordo elbiseye hangi renk takı gider?

Bataklık yeşili, koyu yeşil, zeytin yeşili bordo elbise kombinlerinde kullanılabilir.

Mürdüm rengi elbiseye hangi oje sürülür?

Mor elbisenizin renk tonuna bağlı olarak fuşya, lavanta, gri ve açık pembe oje tercih edebilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Gözleri Düşük Olanlar Nasıl Makyaj Yapmalı?

Mavi elbiseye hangi ruj gider?

Mavi bir elbise seçerken mavi bir elbise seçtiyseniz, sıcak bir renk düzeninde ruj seçmeniz önerilir. Bu görüntü için arzu edilmeyen mor ruj tonları ve kahverengi versiyonları. Ombrası olan sarışınlar veya kızlar soluk pembe ruj veya dudak parlatıcısına mükemmel derecede uygundur. Şeftali tonları da güzel görünecek.

Mavi elbiseye hangi şal gider?

Açık mavi elbise üstüne şal belirlerken daha çok lacivert, siyah, fuşya, koyu mavi, bordo gibi renklerde şal kullanırken koyu mavi elbise üstüne şal belirlerken ise pudra, dore, beyaz, krem, lame, somon, mercan rengi, bej, fuşya, koyu yeşil gibi renkleri kullanabilirsiniz.

Lacivert elbiseye ne renk küpe takılır?

Böyle bir lacivert kombinde ayakkabı ile çanta, fular, cüzdan veya takı rengi uyumu da yaparak kombini taçlandırmanız gerekmektedir. Lacivert elbiseye uygun takı da lacivert kombini öne çıkarmada en önemli etkendir. Lacivert elbiseye en uygun takı gold ve lame renk takılar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fuşya elbiseye nasıl makyaj yapılır?

Bu sene neon renkler oldukça popülerdir ve hem kıyafetler de hemde makyaj yapımında kullanılmaktadır. Fuşya rengi bir kıyafete neon yeşil ve neon pembe bir makyaj yapılabilir. Ve ten rengi ruj ile makyaj tamamlanır.

Beyaz bir elbiseye nasıl makyaj yapılır?

Beyaz elbisenin duruluğu sadeliği ve saflığını yıkan renklerden olan kırmızıyı, beyazla uyumlu ve birlikte göründüğünde sırıtmayan ten rengi makyajlarla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca allıklarda bronz ve şeftali renkler hoş görünüm sağlar.

Kırmızı elbise makyajı nasıl yapılır?

Kırmızı elbise giyildiğinde yapılacak makyaj mümkün olduğunca sade olmalıdır. Mor, yeşil ya da mavi tonlarında çok renkli göz farlarından mutlaka kaçınılmalı, gri ya da kahverengi tonlar tercih edilmelidir. Dudaklara ise nude veya elbiseyle aynı tonda bir ruj sürülebilir.

You might be interested:  Makyaj Bazı Ne Demek?

Siyah elbiseye hangi makyaj yapılır?

Siyah elbiseler için uygun makyaj tercihlerinde genelde gözler ya da dudaklar ön plana çıkarılmaktadır. Siyah elbiselerin sade olarak tercih edilmesi halinde daha yoğun ve belirgin makyajların yapılması önerilirken, elbisenin dikkat çekici nitelikte seçilmesi durumunda daha hafif makyajların yapılması önerilmektedir.

Siyah elbise üzerine hangi renk makyaj yapılır?

Zümrüt yeşili tonlarıyla yapacağınız dumanlı bir göz makyajı da siyah elbisenize çok yakışacaktır. Siyah elbisenize çok yakışacak bir diğer makyaj stili ise altın ve şampanya tonlarında göz makyajı ile bronz tonlarda bir allıktır. Elbette böyle bir makyaj ile kırmızı ruj tercih etmemelisiniz.

Siyah kiyafete nasil makyaj yapilir?

Siyah elbise giyeceğin günlerde ten makyajının parlak, aydınlık ve canlı görünmesine dikkat etmelisin. Davetlerde çok mat ve donuk makyaj görünümleri seni olduğundan daha solgun gösterebilir. Siyah elbisenle ışıl ışıl parlamak için NYX Professional Makeup Born To Glow! Naturally Radiant Fondöten kullanmanı öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *