Bebek Spa Merkezi Nasıl Açılır?

SPA merkezi açmak ne kadara mal olur?

Hizmet çeşitliliğine ve dükkânın kirasına göre maliyette değişiklik gösterir. SPA merkezi açmak isteyen bir kişi 100 bin lirayı gözden çıkarmalıdır. 100 bin lira ile normal bir SPA merkezi açılabilir. Daha iyi bir şey olsun isterseniz maliyeti 500 bin liraya kadar çıkarabilirsiniz.

Bebek SPA kaç aylıkken kullanılır?

Bebek SPA masajının Avrupa’da ve Asya’da uzun yıllardır 0-10 aylık bebeklere uygulandığını ve Türkiye’de son yıllarda yaygınlaşmaya başladığını belirten Gül Barbaros, “Özel yaptırmış olduğumuz küvetlerde, güvenli boyun simitleriyle bebekler yaklaşık 25 dakika boyunca yüzüyorlar.

Bebek SPA kac tl?

1 Seans 60 DK Floating Hidroterapi + Bebek Masajı 140 TL.

Masaj salonu para kazandırır mı?

Masaj Salonu Aylık Kazancı Ortalama bir masaj seans ücreti 200 TL’den başlamaktadır. Tabi bu farklı tür masajlara göre fiyatlarda artış olabilir. Günlük 10 müşterinin geldiği bir masaj salonunda en az 2 Bin TL ciro elde edilmiş olur. 4 odalı bir masaj salonunun aylık kazancı en az 50 Bin TL olacaktır.

Masaj uzmanı nasıl olunur?

Profesyonel Masöz & Masör olmak içi sertifika almak gerekmektedir. Günümüzde süresi 4 ile 6 hafta arasında değişen birçok masaj kursu bulunuyor. Bu kurslara internet üzerinden başvuru yapılabilir. Kursiyerlere çeşitli terapi tekniklerinin yanı sıra masajda kullanılan yağlar ve refleksoloji noktaları da öğretilmektedir.

You might be interested:  Venosa Beach Resort & Spa Nerede?

SPA merkezi ne demek?

SPA kelimesi esasen Latincede “Selus Per Aqua” yani “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamlarına gelir. Bu hizmetlerin sunulduğu yerler ise SPA veya Spa Merkezi olarak tanımlanır. Spa bakımlarında su ile birlikte, doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri de uygulanmaktadır.

Bebek sıpası ne işe yarar?

Baby SPA Perth Avustralya’nın ilk bebek spası. Burada bebeklere masaj bile yapılıyor. The Bubby adı verilen kaldıraç sistemiyle havuzda bebeklerin emniyeti sağlanıyor. Bebekler burada neşe içinde ayak çırpıp suda rahatlıyorlar.

Bebek jakuzi ne işe yarar?

Hidroterapi; bebekler için özel üretilen jakuzilerde belli ısıdaki sıcaklıkta, boyun simidi ile birlikte bebeklerin ilk su ile tanışması ve havuz deneyimine deniyor. Jakuzilerdeki hava kabarcıkları sayesinde bebeğin istemsizce el ayak oynatması bebeğin koordinasyonunu ve motor becerilerini kuvvetlendirmiş oluyor.

Floating masaj ne demek?

Floating bebeklerin boyunlarına takılan içi hava dolu Anti-Alerjik silikon ekipmanlarla jakuzi içinde yüzdürülmesidir. Floating esnasında bebekler her seanstan sonra sterilize edilen ve optimal sıcaklıkta olan jakuzilerde su direncine karşı vücutlarını hareket ettirerek dirençli egzersiz yapmış olurlar.

Masaj yaptırmak ne kadar?

Klasik Masaj: 250 Tl – 50 Dakika. Derin Doku Masajı: 350 Tl – 80 Dakika. Anti Selülit Masajı: 250 Tl – 40 Dakika. Refleksoloji Masajı: 250 Tl – 50 Dakika.

Masaj salonu açmanın maliyeti nedir?

Tek odalı bir salon açacaksanız, maliyetiniz 10-15 bin TL arasında olacaktır. Fakat daha büyük yani mesela 10 odalı bir işletme açacaksanız maliyetiniz 90-100 bin TL gibi olabilir.

Fizyoterapistler masaj salonu açabilir mı?

fizyoterapistler sadece danışmanlık merkezi gibi biryer açabilir fakat bundada sedye, tıbbi ekipman vs bulundurmak yasak. bu sertifikayı alıp maliyeye çift faaliyet kodu alarak işinizin önünü açabilirsiniz. yani hem masaj salonu hemde fizyoterapi danışmanlık adı altında işinizi yürütebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *